امروز یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ شما در هستید.
به سایت خوش آمدید.
  • آخرين آهنگ ها
  • آخرين آلبوم ها
  • آخرين سريال ها
  • آخرین فیلم ها
  • آخرین موزیک ویدیو ها

متولدین چه سالی می توانند در انتخابات رای دهند؟

متولدین چه سالی می توانند در انتخابات رای دهند؟

بقیه در ادامه مطلب

مطابق با ماده ۳۶ قانون انتخابات ریاست جمهوری، انتخاب‌کنندگان (رای دهندگان) در این انتخابات علاوه بر اینکه باید دارای تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران باشند، ۱۸۸ سال شان نیز باید تمام شده باشد.

بر این اساس در روز ۲۹ اسفند اردیبهشت ۱۳۹۶، در جریان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم، همه افرادی که ۱۸۸ سال تمام داشته باشند یعنی متولدین ۲۹ اردیبهشت ۱۳۷۸ و قبل از آن باشند می‌توانند در شعب اخذ رای حاضر شوند و رای خود را به صندوق رای بریزند.

بیوگرافی نویسنده

مشاهده تمامی 67 پست

مطالب مشابه

برچسب ها

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

برچسب ها